AIRDROP sposobem na dodatkowe nawet 500zł tygodniowo

Zapisując się na nasza listę  Cyklicznie będziemy podsyłać możliwość dorobienia sobie poprzez zbieranie darmowych kryptowalut oferowanych w AIRDROPACH – o ile takie się będą pojawiać.

Można zgarnąć nawet 160 USD za kilka minut pracy(10 -20 minut). Oczywiście nie ma tutaj gwarancji że tyle się zarobi itp. Ale nic to nie kosztuje poza kilkoma minutami i chęciami.

AIRDROPY zostały wymyślone po to aby zainteresować ludzi projektem. Wiadomo, że nic tak nie przyciąga mas jak darmowe gadżety, upominki, przekąski czy mimo, że jeszcze nic nie warte (lub niewiele warte), ale za to SĄ DARMOWE.

Czy z darmowych kryptowalut może coś być?

Projekty takie jak chociażby NANO (wtedy jeszcze Raiblocks) również rozdawały swoje monety (w tysiącach sztuk) wśród społeczności za darmo. Kolejnym przykładem może być chociażby EXRN, którego 70% zapasu zostało rozdane społeczności nieco ponad pół roku temu. Darmowe kryptowaluty, które można było otrzymać, w zamian za wypełnienie prostego formularza, są obecnie warte ponad 5000 PLN! Więc odpowiedz sobie sam.

AIRDROPY zlecają z reguły takie zadania jak: zapis na newsletter, podanie podstawowych danych wraz z adresem portfela ETH (lub innej platformy), na który chcemy otrzymać nasze darmowe kryptowaluty, udostępnienie określonych treści w mediach społecznościowych, zaproszenie znajomych itp.

 

Informacje o AIRDROPACH otrzymasz po zapisaniu sie na nasza listę w której dzielimy się informacjami jak krok po kroku zarabiamy pierwszy milion na rynku kryptowalut.

Nie musisz korzystać z tych porad, możesz tylko zbierać darmowe kryptowaluty. Jakbyś przyłączył się półroku temu, prawdopodobnie otrzymałbyś informacje AIRDROP o EXRN, dzięki któremu dzisiaj miałbyś dodatkowe 5000zł

 

Zapisz sie poniżej aby otrzymać dostęp:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X