Kiedy realnie bitcoin osiągnie cenę miliona dolarów

Milion dolarów to relana cena choć dla większości ludzi, którzy nie znają idei oraz harakteru tej kryptowaluty wydaje sie niemożliwe. Uważam, że prędzej czy puźniej ta cena zostanie osiągnięta. Ponieważ co 4 lata zmniejsza sie pula wydobywcza tej krytowaluty a to wymusza wzrost ceny. Tej waluty nie można dodrukować jak dolara, nie można manipulować.

Miej na uwadze, że jeśli nastąpi kryzys finansowy w najbliższych latach to bitcoin bedzie alternatywą by chronić się przed spadkiem wartości swoich aktywów. Tak dzieje sie obecnie w Zimbabwe, gdzie wojskowy zamach stanu w Zimbabwe spowodował wzrost kursu bitcoina na miejscowej giełdzie nawet o 10 proc.  Mieszkańcom tego afrykańskiego kraju kryptowaluty dają ochronę przed finansowym krachem na miejscowym rynku. Wojskowy zamach stanu przeciwko prezydentowi Robertowi Mugabe, do którego doszło w Listopadzie 2017roku, spowodował jeszcze większy wzrost popytu na bitcoina na giełdzie Golix. Cena najpopularniejszej kryptowaluty dochodził tam nawet  dwa razy więcej niż za bitcoina płaci się na innych giełdach w innych krajach.

To jasny fakt dla każdego,  by zdał sobie sprawę, ze w momencie kryzysu to włąśnie bitcoin przejmnie rolę tzw. bezpiecznej przystani

Podobnie sytuacja ma się w Wenezueli, gdzie bitcoin ma się stać ratunkiem przed dysfunkcjonalną gospodarką.

Centralnie sterowana gospodarka Wenezueli przeżywa ciężkie chwile. Co raz do wiadomości publicznej dostają się doniesienia o kolejnych brakach w zaopatrzeniu i problemach organizacyjnych, z którymi bohatersko stara się walczyć administracja prezydenta Nicolasa Maduro. Jednym ze sposobów walki z kryzysem oraz rosnącym w kraju czarnym rynkiem ma być ścisła kontrola nad obcymi walutami i ich reglamentacja. Nigdy jednak nie zajęły stanowiska w sprawie kryptowalut.

Z drugiej jednak strony sami Wenezuelczycy starają się obejść te regulacje popularyzując wśród obywateli bitcoina jako: „bitcoin to metoda buntu przeciwko systemowi” i tylko dzięki temu systemowi rozliczeń wile osób jest w stanie dokonać zakupów  w sklepach takich jak Amazon.

Warto mieć to na uwadze na wypadek problemów w Europie.

 

A poniżej linki do mediów gdzie prognozuje sie 1 milion dolarów:

“Bitcoin będzie wart milion dolarów” – Szczepan Bentyn w rozmowie z Comparic.pl

 

McAfee podbija zakład: „Bitcoin po $1 mln albo zjem własnego…”

 

Cena Bitcoin: 1 mln $ – kolejna rekordowa prognoza

Ekspert: Bitcoin za milion dolców

 

Chcesz już teraz przygotowac się na taką cenę. Niestety obecnie cena bitcoina już jest ponad 15 000 USD co jest dla większości ludzie poza zasięgiem. Dla mnie również. Dlatego opracowałem plan w jaki sposób przy wykorzystaniu zainteresowania kryptowalutami zarobić 50 000zł by zainwestować w wykopanie przynajmniej jednego bitcoina. Też chcę być milionemrem 🙂 Ty też możesz się przyłączyć tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X