Darmowe coiny w ICO dla każdego

Powiedzmy sobie wprost, nikt dzisiaj na świecie nie ogarnia wszystkich Initial Coin Offering, które się dzieją. Co więcej, nie ma nikogo, kto byłby w stanie ocenić, który projekt ma największy potencjał biznesowy, a który przyniesie największe zyski. Prezentujemy poniżej ICO z potencjałem, w których warto się zarejestrować i sprawdzić, czy zrealizują się przepowiednie dużych zysków. Niektóre ICO oferują darmowe tokeny lub bonusy za rejestrację, warto się pospieszyć!ICO sphere logo

Sphere to projekt, który ma być przeciwwagą dla korporacji czerpiących ogromne zyski z Big Data pochodzącej z aktywności użytkowników w internecie. Projekt, oparty o blockchain, ma z założenia skupić się na przywróceniu użytkownikowi zysków z wykorzystywania tych danych. Prywatność i transparentność wspierana przez Blockchain to podstawowe założenia tej nowoczesnej sieci społecznościowej.

Ryzyko: małe (międzynarodowy zespół)

Popularność: duża (prawie pół miliona rejestracji, co dobrze wróży projektowy opartemu o społeczność)

Koniec bonusowego ICO: 15 lutego 2018

Potencjał: bardzo duży. Rejestracja ICO Sphere (50 darmowych tokenów!)

 

 

PM7 ICO logo

PM7 to platforma marketingowa, pozwalająca prowadzić własne kampanie promujące marki, projekty i przedsięwzięcia. Dzięki zastosowaniu blockchain, proces udostępniania biznesowi użytkowników i promotorów znacznie się uprości. To, co najskuteczniejsze w marketingu, wzmocnione technologią blockchain.

Ryzyko: duże (firma zarejestrowana w UK i Estonii, zespół z Ukrainy)

Popularność: duża (zebrano już ponad 2 miliony dolarów)

Koniec bonusowego okresu ICO: 4 marca 2018 (największy bonus jest w styczniu).

Potencjał: duży. Rejestracja ICO PM7 jest ciągle otwarta. Bonus $20 dla zarejestrowanych przed ICO.

 

UniversalCoin ICO logo

Universal Coin to projekt kryptowaluty dla wszystkich. Dostęp do niej nie jest niczym ograniczony i każdy chętny może, od 15 stycznia zgłaszać się regularnie po porcję kryptowaluty. Jest to społeczny eksperyment, w którym następuje podział kapitału cyfrowego, który jest tworzony w branży kryptowalut.

Ryzyko: małe

Popularność: średnia

Początek dystrybucji: 15 stycznia 2018

Potencjał: mały. Dołącz do projektu Universal Coin i odbieraj tokeny do 18 października.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X