Jak zarobić 400zł na twój kapitał początkowy

Chcesz zarobić 400zł na swoja inwestycję w kryptowaluty a boisz się ryzyka? Jeśli planujesz coś kupić na allegro w tym roku to możesz zminimalizować ryzyko do 0% ?

Dzięki promocji w Citibanku możesz otrzymać bon o wartości 400zł na zakupy w allegro a te 400zł które planowałeś wydać zainwestuj w  kryptowaluty a jestem na 99% pewny że pod koniec 2018 roku będziesz zarobisz z 400zł ok. 4 000 – 40 000zł (Na naszej stronie będą wskazówki jak zarobić x 10 swojego kapitału w 2018 roku – taki mam cel na 2018 rok)

P.S. Kartę możesz użyć do dokonywania depozytów lub wypłacania pieniędzy z giełd.

Zasady promocji:

Jak w przypadku większości promocji Citibanku, ta promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, za których uznawane będą osoby nie posiadające kary kredytowej w Citibanku po 1 stycznia 2015 roku. Czyli jeżeli posiadałeś konto osobiste w tym banku to możesz śmiało do tej promocji przystąpić.

Dodatkowo, musimy spełnić jeszcze standardowe warunki otrzymania karty. W przypadku karty kredytowej w Citibanku będą one następujące:

  • OSOBA PRACUJĄCA W OPARCIU O UMOWĘ: wiek – min. 21 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce
  • OSOBA PROWADZĄCA WŁASNĄ FIRMĘ: wiek – min. 25 lat, prowadzenie działalności gospodarczej min. 2 lata

Do promocji mogą przystąpić również emeryci i renciści. Powinni oni spełniać kryterium dochodu, a jako dokument potwierdzający dochody będą musieli przedstawić: decyzję o przyznaniu/waloryzacji emerytury/renty.

Do promocji można przystąpić do 31.01.2018 roku wypełniając specjalny formularz zgłoszeniowy.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz 400 zł na zakupy na Allegro<<

Jak krok po kroku odebrać 400 zł na zakupy na Allegro?

#1 KROK – REJESTRACJA W PROMOCJI [wykonaj do 31 stycznia 2018 roku]

Pierwszy krok wykonasz zgłaszając się do promocji poprzez dedykowany formularz. Jego wypełnienie zajmie Ci ok. 2 minut, musisz podać tylko imię, nazwisko, nr PESEL, telefon kontaktowy oraz adres e-mail. Strona promocyjna zawiera połączenie szyfrowane masz więc pewność, że Twoje dane są w pełni bezpieczne i trafią bezpośrednio do banku.

Kilka dni po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą pracownik banku.

Edit 10-01-2018r. – Dostajemy informacje, że w związku z OGROMNYM zainteresowaniem promocją, konsultant może oddzwonić nawet po 7-14 dniach od wypełnienia formularza. Bądź proszę cierpliwy. Już samo wypełnienie formularza gwarantuje Ci udział w promocji. Możesz ze spokojem czekać na kontakt ze strony Citibanku.

Wspólnie dokończycie proces zakładania karty kredytowej. Dla ułatwienia sugeruję podczas rozmowy wykonać następujące kroki:

  • wybierz koniecznie kartę kredytową Simplicity – ona będzie bezwarunkowo darmowa
  • ustal z konsultantem dokument potwierdzający dochody (zazwyczaj jest to wyciąg z banku z 3 ostatnich miesięcy)
  • poproś konsultanta o wyłączenie wszystkich dodatkowo płatnych usług
  • pamiętaj, że standardowo karta przysyłana jest pocztą i za to nic nie płacisz, ale jeżeli masz życzenie to możesz zamówić kuriera, ale…wtedy musisz liczyć się z opłatą 30 zł

Po rozmowie z konsultantem odwiedzi Cię kurier z umową i wszystkimi niezbędnymi dokumentami. Podpisujesz umowę i oddajesz kurierowi, jak również przekazujesz mu xero dowodu i umówiony z konsultantem dokument potwierdzający dochody.

>>Przejdź na stronę promocji i odbierz 400 zł na zakupy na Allegro<<

#2 KROK – ZALOGUJ SIĘ DO BANKOWOŚCI ONLINE I WYKONAJ TRANSAKCJE KARTĄ

Kolejny prosty krok to zalogowanie się do bankowości online oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą lub naklejką zbliżeniową (internetowo lub stacjonarnie) na kwotę min. 1000 zł.

Musisz to zrobić najpóźniej od momentu otrzymania karty do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania przez bank umowy o kartę (płatności mają być wykonane i zaksięgowane).

Dwa miesiące to sporo czasu i aby spełnić warunek nie trzeba się bardzo przemęczać, wystarczy w każdym z nich wykonać płatności na min. 500 zł. Oczywiście nic się nie stanie jak wykonasz płatności np. w jednym miesiącu – wtedy szybciej otrzymasz nagrodę.W przypadku transakcji nie będą zaliczane:

  • transakcje zwrócone
  • wypłaty z bankomatów
  • transakcje w urzędzie pocztowym, kasynie i zakładzie bukmacherskim
  • przelewy z rachunku karty np. w ramach opłacenia rachunków za utrzymanie domu/mieszkania

To wszystko!

Po spełnieniu warunków,  otrzymasz voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. Trafi on do Ciebie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Czyli jeżeli warunek logowania i płatności kartą spełnisz np. do końca stycznia to voucher trafi do Ciebie do końca stycznia 2018 roku.

Voucher będzie znajdował się w zakładce „wiadomości” po zalogowaniu się do bankowości online. Będzie on ważny przez 4 miesiące licząc od dnia kiedy go otrzymasz.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowanie – 10,47%.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X