Polska ulubiona kryptowaluta do 20 lutego zysk x3

Postanowiłem zainwestować 13 000zł w kryptowalutę LISK, która słynna jest w Polsce jako dająca największa szanse Polakom na szybki zarobek.

Plusem jest, że jest notowana na polskiej giełdzie dzięki czemu praktycznie bez dodatkowych prowizji za przelewanie walut między giełdami możemy ją nabyć.

Jednak jest ona o ok. kilka złotych wyżej wyceniana niż na innych giełdach. Jednak gdy gramy na wzrost x3 tych kilka złotych nie ma znaczenia.

Jak zarejestrować się na tej giełdzie informacja tutaj.

Dlaczego uważam, ze List ma szansę wzrosnąć x3:

  1. Niski Market cap na poziomie 3 mld dolarów
  2. Inni inwestorzy zagraniczni nie bardzo o nim cokolwiek wiedzą
  3. Mała ilość Lisków w obiegu
  4. Nadchodzące wydarzenia

I tak te 4 czynniki mogą spowodować że cena rośnie  szybko. 20 luty jest datą w której zostanie zaprezentowany rebranging Liska oraz nowa wersja strony.

Takie wydarzenie miało się odbyć też 20 listopada 2017r. ale zostało przeniesione na 20 lutego. I wtedy cena z 2-3 dolarów urosła do 10 -11 dolarów czyli 3-4krotnie.

Jak wiemy jeśli zbliża się jakieś wydarzenie to zazwyczaj inwestorzy grają na zwyżkę pod to wydarzenie. Dlatego są duże szanse na osiągnięcie tych 100usd czyli 350zł od teraz. Aktualna cena to ok. 32 USD czyli 110zł

Ja zakupiłem za 31 USD 128 lisków i zamierzam sprzedać 80 sztuk gdy cena osiągnie 94 USD. Jeśli osiągnie przed 20 lutym to sprzedam za tą cene a jeśli nie osiągnie do 19 lutego to sprzedam 20 lutego po cenie jaka będzie

A następnie trzymać resztę do następnego wydarzeń(kwiecień-lipiec) gdzie przewidywana jest cena w okolicach 240 USD jeśli wszystko będzie dobrze na tych wydarzeniach. Wówczas pozostałe listi powinny wygenerować mi przychód by móc zrealizować moją strategię czyli przyłaczenie się do kopalni kryptowalut i kopanie bitcoina i ethereum.

W tym dziale opublikuje czy moja prognoza będzie prawidłowa.

 

Czy myślicie, że taka strategia ma szansę realizacji. Zapraszam do komentowania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X